תנאי השימוש באתר (להלן “האתר”) DTAPET.CO.IL S.A. L. יוסף מיכאל בע”מ (להלן המוכר)

מידע כללי

השימוש בלשון זכר באתר זה הינו מטעמי נוחות בלבד, הכוונה היא לנשים ולגברים כאחד גם במקומות בהם הכוונה היא בלשון זכר.
השימוש והגלישה באתר זה מהווים הסכמה לתנאי השימוש באתר ולתקנון. תקנון זה מהווה את ההסכם החוזי בין המוכר לגולש. הפרת התקנון ותנאי השימוש עלולה לגרום לחסימת המשתמש משימוש באתר. הגולשים והרוכשים מתבקשים לקרוא את התקנון בעיון, שכן הוא ישמש בסיס לכל דיון משפטי.
באתר מוצעים למכירה באינטרנט טפטים לקירות ורהיטים, פרקטים, טפטים לתמונות, מדבקות קיר, וילונות ומוצרי טקסטיל ומוצרי נוי שונים לחיפוי דקורטיבי של קירות הבית והעסק. (להלן “המוצרים”).
יום עסקים מתייחס לימים א’-ו’ בין השעות 8:00-17:00, השעות המצוינות באתר אינן מתייחסות לימי שישי, שבת, ערבי חג, חגים, חול המועד וימי השבתון הלאומי.
במקרים בהם מופיעה המילה גולש, המשמעות היא לקוח @@@
התקנון נתון לשינוי בכל עת על ידי המוכר

המוצרים באתר

המוצרים המוצעים למכירה באתר מיועדים בעיקר ובעיקר לעיצוב דקורטיבי של חלל המגורים. במוצרים אלו ישנה חשיבות רבה למראה המוצר, החומרים מהם הוא עשוי, טקסטורות תלת מימדיות, ניגודי צבעים ומניפות צבעים ועוד. המוכר עושה כמיטב יכולתו לתת את מירב המידע על מנת להעביר את נראות המוצר בצורה אופטימלית לרבות תמונה, תיאור, מידע על עמידות המוצר וכדומה, אולם אין בכך כדי להוות תחליף לנראות מושלמת. של המוצר המוצע. המוכר לא יהיה אחראי להבדלים סבירים בנראות בין המוצג באתר לבין המוצר בפועל.
כמו כן, המוכר לא יהיה אחראי להבדלים הנזכרים בסעיף 4 לעיל הנובעים מאיכויות מסך שונות ומהמוצר בפועל.
ליד כל מוצר יופיע מידע רב אודותיו, כאמור בסעיף 4. לרבות עלויות הובלה ומועדי אספקה.
הזמנת כמות הינה באחריות הלקוח בלבד, המוכר לא יישא באחריות אם הגולש הזמין כמות קטנה מדי או גדולה מדי או אם נותרו עודפים ללא שימוש לאחר פתיחת המוצר.
במקומות בהם מופיעים מחשבונים לחישוב כמויות, מדובר בכלים לעזרת הלקוח ונוחותו בלבד, האחריות הסופית להזמנת הכמות היא על הלקוח, המוכר לא יישא באחריות לטעויות הנובעות משימוש במחשבונים ובכלים אלו. .
אם יופיעו באתר קישורים לאתרים חיצוניים, אין המוכר אחראי לטיב האתרים ו/או התכנים המוצעים בהם, ואין בקישור כדי להוות המלצה לבקר באתרים אלה או להשתמש בהם, או לרכוש מוצרים מאת אתרים אלו.
רכישת המוצרים

הרכישה אפשרית באמצעות רוב כרטיסי האשראי ועסקאות PAY PAL וטלפון.
הרכישה מותרת מגיל 18 ומעלה.
על הגולש למסור פרטים מלאים, נכונים ומדויקים. אי הזנת פרטים או הזנת פרטים שגויים מהווה הפרה של תקנון זה ולא יחייב את המוכר לעבד את המכירה.
תהליך הרכישה יתבצע בכך שהלקוח יבחר את המוצר בו הוא מעוניין ויעביר את המוצר לעגלת הקניות. עגלת הקניות תכיל רשימה מצטברת של כל המוצרים שהלקוח בחר לרכוש. לחיצה על “השלם רכישה וחיוב” תהווה הסכמת הלקוח ואישור הזמנתו.
דמי משלוח יתווספו לעלות המוצרים כמצוין באתר ובהתאם למבצעים שונים שיפורסמו באתר מעת לעת.
אם יש ללקוח קוד קופון, על הלקוח להזין את הקוד במלבן המתאים לפני השלמת הרכישה. המוכר אינו מתחייב לקבל קופון לאחר השלמת הרכישה.
תחילת עיבוד הרכישה תהיה רק ​​לאחר אישור חברת האשראי וחיוב הלקוח. המוכר מחויב להתחיל בטיפול במכירה תוך 2 ימי עסקים מיום קבלת האישור המפורט בסעיף זה.
אם לא יתקבל האישור הנ”ל, המוכר יודיע על כך ללקוח תוך 2 ימי עסקים. אי מתן אמצעי תשלום חלופי (מאושר) של הלקוח תוך 3 ימי עסקים יביא לביטול העסקה, וללקוח לא תהיה עילה כלפי המוכר בעניין הביטול.

אספקת המוצרים

המוצרים מועברים על ידי חברת שליחים חיצונית