תקנון שימוש באתר (להלן “האתר”) DTAPET.CO.IL ס.א.ל יוסף מיכאל בע”מ (להלן המוכר)

מידע כללי

 1. השימוש בלשון זכר באתר זה היא לנוחיות בלבד, הפניה היא לנשים ולגברים כאחד גם במקומות בהם ההפניה היא בלשון זכר.
 2. השימוש והגלישה באתר זה מהווים הסכמה לתנאי השימוש באתר ולתקנון השימוש בו. תקנון זה מהווה הסכם ההתקשרות בין המוכר לבין הגולש . הפרת התקנון ותנאי השימוש עלולה להביא לחסימת הגולש משימוש באתר. הגולשים והרוכשים מתבקשים לקרוא את התקנון בעיון, שכן הוא ישמש כבסיס לכל דיון משפטי.
 3. באתר מוצעים למכירה מקוונת של טפטים לקירות ולרהיטים, פרקטים, טפטי תמונה, מדבקות קיר , ווילונות ומוצרי טקסטיל, ומוצרים דקורטיביים שונים לחפוי דקורטיבי של קירות הבית והעסק. (להלן “המוצרים”).
 4. יום עסקים הנו הכוונה לימי א עד ה בין השעות 8 ל 17 , הזמנים המצוינים באתר אינם מתייחסים לימי ו’ ,שבת, ערבי חג, חגים, חול המועד וימי שבתון לאומיים.
 5. במקרים בהם מופיעה המילה גולש משמעותה ללקוח @@@

התקנון נתון לשינוי בכל עת על ידי המוכר

המוצרים באתר

 1. המוצרים המוצעים למכירה באתר נועדו בעיקר וברובם לעיצוב דקורטיבי של חלל המגורים. במוצרים אלו יש חשיבות רבה למראה המוצר, החומרים ממנו הוא עשוי, טקסטורות תל ממדיות, ניגודי צבעים ומניפות צבעים וכד’. המוכר עושה כמיטב יכולתו לתת את מירב המידע על מנת להעביר את נראות המוצר באופן מיטבי, כולל תמונה, תיאור, מידע על עמידות המוצר וכד. עם זאת, אין זה תחליף לנראות מושלמת של המוצר המוצע. המוכר לא יהא אחראי להבדלים סבירים בנראות בין המוצג באתר לבין המוצר בפועל.
 2. כמו כן, המוכר לא יהיה אחראי להבדלים שצוינו בסעיף 4 לעיל הנובעים מאיכויות מסך שונות לבין המוצר בפועל.
 3. ליד כל מוצר יופיע מידע רב אודותיו, כאמור בסע’ 4. לרבות עלויות הובלה ומועדי אספקה.
 4. הזמנת כמות היא באחריות הלקוח בלבד, המוכר לא יישא באחריות במידה והגולש הזמין כמות קטנה או גדולה מדי או במידה ונותרו עודפים ללא שימוש לאחר פתיחת המוצר.
 5. במקומות בהם מופיעים מחשבונים לחישוב כמויות, הרי שאלו כלים לעזר ולנוחיות הלקוח בלבד, האחריות הסופית על הזמנת הכמות היא על הלקוח, המוכר לא יישא באחריות לטעויות כתוצאה משימוש במחשבונים וכלי עזר אלה.
 6. במידה ויופיעו באתר קישורים (לינקים) לאתרים חיצוניים , אין המוכר אחראי לטיב האתרים ו/או לתוכן המוצע בהם, ואין הקישור מהווה המלצה לביקור או לשימוש באתרים אלו, או לרכישת מוצרים מאתרים אלו.

רכישת המוצרים

 1. הרכישה מתאפשרת באמצעות מרבית כרטיסי האשראי ו PAY PAL ועיסקאות טלפוניות.
 2. הרכישה מותרת מגיל 18 ומעלה.
 3. על הגולש לספק פרטים שלמים אמתיים ומדויקים. אי הזנת פרטים או הזנת פרטים לא נכונים מהווה הפרה של תקנון זה ולא תחייב את המוכר בטיפול במכירה.
 4. תהליך הרכישה יתבצע ע”י בחירת הלקוח במוצר בו הוא מעוניין והעברת המוצר לסל הקניות. בסל הקניות תהיה רשימה מצטברת של כלל המוצרים שהלקוח בחר לרכוש. לחיצה על “סיום רכישה וחיוב” תהווה הסכמת הלקוח ואישור להזמנתו.
 5. דמי המשלוח יתווספו לעלות המוצרים בהתאם למצוין באתר ובהתאם למבצעים שונים שיועלו באתר מעת לעת.
 6. במידה ויש ללקוח קוד קופון , על הלקוח להכניס את הקוד במלבן המתאים לפני סיום הרכישה. המוכר לא מתחייב לקבל קופון לאחר סיום הרכישה.
 7. תחילת הטיפול ברכישה תהייה רק לאחר אישור חברת האשראי וחיוב הלקוח. המוכר מחויב להתחיל לטפל במכירה בתוך 2 ימי עסקים מקבלת האישור המצוין בסעיף זה.
 8. במידה ולא יתקבל האישור לעיל, המוכר יודיע ללקוח על כך בתוך 2 ימי עסקים. כישלון הלקוח לספק אמצעי תשלום חלופי (מאושר) בתוך 3 ימי עסקים תביא לביטול העיסקה, וללקוח לא תהיה כל עילה מול המוכר בעניין הביטול.

 

אספקת המוצרים

 

 1. המוצרים מסופקים על ידי חברת שליחויות חיצונית ולא ע”י המוכר.
 2. המוכר רשאי להחליף את חברת השליחויות שבשימוש ללא כל התראה מראש.
 3. אספקת המוצרים הנה רק למקומות ומיקודים שחברת השליחויות מגיעה אליהם. במידה והלקוח בחר מקום אספקה שחברת השליחויות לא מגיעה עליו, יודיע המוכר על כך ללקוח, ועל הגולש לספק כתובת חלופית אליה כן מגיעה חברת השליחויות.
 4. זמני ההובלה תלויים בחברת השליחויות , המוכר יהיה אחראי רק להוצאת הטובין כמופיע בסעיף 14.
 5. דמי המשלוח
 6. במידה ובחר הלקוח מס’ מוצרים , שלהם זמני אספקה שונים, חובת המוכר לעמוד בתאריך האספקה המאוחר מבניהם. אין המוכר מחויב למשלוחים חלקיות
 7. המוכר לא יהיה אחראי לאיחור באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינו בשליטתו ועלולים לגרום לעיכוב, כגון שביתה, מזג אויר, כח עליון.
 8. במקרה של איחור באספקה כתוצאה מהאמור בסע’ 23 מחויב המוכר להודיע על כך ללקוח אך לא תהיה ללקוח עילת ביטול לאור איחור זה.
 9. במידה ולסיבה כלשהי הסחורה לא תהיה זמינה למשלוח (דבר נדיר ביותר), המוכר יודיע על כך ללקוח וללקוח תהיה הזכות להזמין מוצר חליפי או לבטל את העסקה ולקבל זיכוי מלא תמורתה.
 10. במידה והסחורה המסופקת תסופק פגומה (דבר מאוד נדיר לכשעצמו) יספק המוכר תמורתה סחורה חדשה תקינה לחלוטין. האספקה החליפית תבוצע רק לאחר שהלקוח החזיר את הסחורה הפגומה על חשבונו לכתובת המוכר. בכל מקרה, אין אחריות על מוצר לאחר התקנתו.

התקנת המוצרים

 1. אין רכישת מוצרים באתר זה מקנה אחריות להתקנת המוצרים.
 2. המוכר אינו אחראי על עבודת ההתקנה ואין הוא מחויב בפיצוי על כל נזק שנגרם כתוצאה מהתקנה לא מקצועית.
 3. אין לראות בהפניה של המוכר לבעל מקצוע מסוים כהמלצה או אחריות לעבודתו של בעל מקצוע זה.

 

מדיניות ביטול עיסקאות

 

 1. ביטול עסקאות עבור מוצרים רגילים ניתן בתוך 14 ימי עבודה בהתאם להוראות הכתובות בחוק.
 2. ביטול עסקה ביוזמת המוכר תיעשה באמצעות מייל ל Info@dtapet.com .
 3. ערך ההזמנה יוחזר ללקוח בניכוי 5% או 100 ₪ על פי הנמוך מבניהם בתוך 14 ימי עבודה מיום הודעת הביטול.
 4. אין אפשרות ביטול ע”פ סעיף 30 למוצרים המוגדרים “הזמנה מיוחדת”, דהיינו הזמנות מיוחדות בחו”ל למוצרים שאינם במלאי או למדבקות טפט בהזמנות של מידות מיוחדות מותאמות אישית
 5. אין אפשר

 

כללי

 1. התקנון ניתן לשינוי בכל עת ע”י המוכר.
 2. המוכר מתחייב שלא להשתמש בפרטי הלקוח או אמצעי התשלום לשום צורך למעט טיפול בהזמנת הלקוח באתר.
 3. כל המידע המופיע באתר הינו רכושו הרוחני של המוכר ואין להשתמש בו ללא אישור מהמוכר בכתב.
 4. בכל שאלה או תהייה ניתן לפנות לטלפון החנות 03-5235553 או במייל info@dtapet.com