טפט בריקים

טפט בריקים

בואו רגע נעבור על התכונות שהופכות את טפט הבריקים לאחד הטפטים הנחשקים והנמכרים ביותר בכל הזמנים, ולמועדף על אומני העיצוב. טפט הבריקים הוא אלגנטי מאוד, עם ירידה לפרטים הכי קטנים, בכל הקשור לצבע, משחקי אור וצל, דוגמאות, צורות, גוונים ועוד, פעמים רבות טפט הבריקים עולה באותנטיות שלו, על בריקים מאבן, דמויי אבן או פלסטיק, למרות שאין זה כלל כוונתו!, טפט הבריקים הוא יצירה בפני עצמה, ונצרך כמוצר “stand alone”. אחת הסיבות לביקוש הרב של הטפט, הינה מניפת הצבעים הכמעט אין סופית שלו, שלא לדבר על כך שצוות המעצבים והגרפיקאים שלנו, יכול להתאימו ספציפית לדרישת הלקוח. בנוסף הטפט הינו רחיץ מאוד, קל להתקנה וקל להסרה, לא חתונה קתולית, כמו עם חומרים אחרים, בהם הליך ההתקנה ובמיוחד ההסרה הינם מורכבים יותר ופעמים רבות דורשים מאמץ לא קטן וכן עבודות שיקום ותיקון שונות לאחר ההסרה. הטפט מתאים מאוד לרוח התקופה, שבה אנשים מעדיפים ליצור עניין ע”י חידוש העיצוב ומשיגים תוצאה זאת, בקלות ע”י החלפה או התאמה של טפט חדש, שיורד בקלות, אינו משאיר סימנים וקל להתקנה, בנוסף הטפט משווה מראה תלת מימדי, שפעמים רבות ניתן לומר אם זה טפט או מרקם תלת מימדי, רק ע”י נגיעה בטפט עצמו. תכונה נוספת שניתן להפיק אך ורק מטפט בריקים הינה הרגשה של יציבות, חוזק ועוצמה מצד אחד, יחד עם חום, ורכות מצד שני, ומניסיון של שנים בעיצוב בתים ועבודה עם טפטים, ניתן לומר שאין חומר אחר, שמאפשר להרגיש שני הפכים בנושא אחד, בצורה כל כך מושלמת, דבר שהופך את טפט הבריקים לייחודי כל כך וחביב על קהל המעצבים ובכלל.
ולסיכום, יתרון משמעותי נוסף של טפט בריקים או טפט דמוי עץ זה המחיר, שהינו זול באופן משמעותי מחומרים אחרים כגון, בריקים מאבן, פלטות מפלסטיק או פורמייקה וחומרים אחרים שבהם משתמשים בשוק.
טפט בריקים ודמוי עץ מתאימים לכל קיר בבית ויכולים להוות פתרון מושלם, אף כטפטים לחדרי ילדים ונוער או לקירות העסק, המשרד ועוד.
 טפטים לחדרי שינה-פרחוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מבצע ענק לחגים!
כל האתר

ב-25% הנחה

קוד קופון: D25

*ללא כפל מבצעים
להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן דויטשמן טפטים,
איך אפשר לעזור לך?